• ثابت محل کار : 02122793293
  • ثابت محل کار : 02122793259
  • همراه کاری : 09124040641
  • کاری : info@mahsamomtaz.com

خدمات مو سالن زیبایی مهسا ممتاز

در سالن زیبایی مهسا ممتاز، ما طیف وسیعی از خدمات مو و درمان‌های زیبایی را ارائه می‌ دهیم. ما از بهترین محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می کنیم تا موهایتان را درخشان و سالم نگه دارید. اگر به دنبال رنگ و سبک های رنگ و آرایش مو هستید می توانید از ما کمک بگیرد ما از جدید ترین متد ها برای اصلاح و آرایش موهای شما استفاده می کنیم. همچنین می توانید از آرایشگران ما در مورد بهترین گزینه‌های مناسب برای آرایش موهای خود مشاوره دریافت نمایید.
به همان اندازه که یک کوتاهی مو خوب را می توانید با ما تجربه کنید همچنین می توانید برای انواع متد های رنگ مو نیز به آرایشگران مجرب ما مراجعه نمایید. ما خدمات رنگی مختلف را ارایه می‌کنیم : رنگ، انواع مش، آمبره، سامبره، هایلایت ها و... چه بخواهید رنگ خود را به طور کلی و چشمگیری یا کمی تغییر دهید، تیم حرفه‌ای ما این کار را با استفاده از محصولات برتر و برند انجام خواهد داد تا موهایتان قوی و سالم به نظر برسد.
مجموعه مهسا ممتاز علاقه مند به مراقبت از موهای مشتری خود می باشد و کاملاً متعهد هستیم که از بهترین محصولاتی آرایشی استفاده کنیم و بهترین خدمات را به شما همراهان عزیز ارائه دهیم. با مجموعه آرایشی زیبایی مهسا ممتاز بهترین ها را تجربه نمایید.

خدمات مو سالن زیبایی مهسا ممتاز

خدمات مو