• ثابت محل کار : 02122793293
  • ثابت محل کار : 02122793259
  • همراه کاری : 09124040641
  • کاری : info@mahsamomtaz.com

خدمات ناخن مجموعه زیبایی مهسا ممتاز

امروزه توجه به زیبایی دست و پا اولویت بسیاری از بانوان می باشد. یکی از گزینه های برای داشتن دست و پایی زیبا، کاشت ناخن می باشد. داشتن ناخن های زیبا و مرتب یکی از نکاتی است که تاثیری زیادی در زیبایی و آراستگی برای بانوان دارد.
رسیدگی به ناخن ها به سلامتی آن ها نیز کمک می کند و باعث گردش خون و مقاوم شدن ناخن ها می شود. مجموعه مهسا ممتاز با ارائه بهترین خدمات ناخن و استفاده از بهترین مواد آرایشی، بهترین ها را به شما عزیزان ارائه می دهد.

مجموعه مهسا ممتاز با ارائه خدمات سطح بالا و استفاده از ابزار های استریل شده یکی از بهترین سالن های خدمات ناخن می باشد که به آرامش و زیبایی شما اهمیت می دهد. هدف ما اطمینان از رضایت شما مشتریان گرامی می باشد. مجموعه مهسا ممتاز با استفاده از پرسنل مجرب، باتجربه و محصولات باکیفیت  یکی از بهترین مجموعه زیبایی در تهران می باشد.
کاشت ناخن یک کار تخصصی می باشد و به علت حساسیت ها و قارچ هایی که ممکن است برای افراد ایجاد کند، باید توسط متخصصین مجرب انجام شود، که اگر به درستی صورت نگیرد تبعات زیادی برای افراد دارد.
موسسه زیبایی مهسا ممتاز کاشت ناخن را با استفاده از مجرب ترین افراد و استفاده از بهترین مواد و فاقد هرگونه سم MMI انجام می دهد. پیشنهاد می کنیم اگر می خواهید ناخن هایی زیبایی داشته باشید با کارشناسان مجموعه مهسا ممتاز تماس حاصل نمایید.

خدمات ناخن

خدمات ناخن