• ثابت محل کار : 02122793293
  • ثابت محل کار : 02122793259
  • همراه کاری : 09124040641
  • کاری : info@mahsamomtaz.com

خدمات اصلاح و اپیلاسیون مهسا ممتاز

15 بهمن ، 1398
مهسا ممتاز
0 کامنت
تگ ها :

خدمات ویژه برای از بین بردن موهای زائد

اصلاح و اپیلاسیون با مرغوب ترین موم های طبیعی، موهای بدن را نرم تر و نازکتر می کند. با ریشه کن کردن موهای زائد نواحی مختلف بدن، پیاز مو برای رشد مجدد به ۳ تا ۸ هفته فرصت احتیاج دارد از طرفی پوست شادابی و لطافت خاصی را به دست می آورد. با اپیلاسیون صورت تمام موهای ریز در اطراف ابرو از بین رفته و حالت ابرو بهتر از هر زمان دیگری دیده می شود. اپیلاسیون بهترین روش اصلاح صورت به شمار می آید زیرا ضمن برطرف کردن تمام موهای مزاحم روی بینی، زیر چشم و دیگر نواحی صورت که بند قادر به اصلاح آنها نمی باشد روشی سریع بوده و بسیار ارزان می باشد.

اصلاح و اپیلاسیون یا وکس

از زمان های گذشته بانوان به از بین بردن و کاهش موهای زائد بدن خصوصا صورت توجه ویژه ای داشته اند. اما از آنجایی که جنس پوست ها با یکدیگر متفاوت هستند، اینکه از چه روشی برای برطرف سازی موهای زائد استفاده شود بسیار حائز اهمیت می باشد. ممکن است با خود بگویید اصلاح یکی از خدمات ابرو و صورت به شمار می رود ولیکن بهتر است بدانید اصلاح یکی از خدماتی است که برای از بین بردن موهای زائد در تمامی قسمت های مختلف بدن استفاده می شود. امروزه در بیشتر سالن های آرایشی برای اصلاح و اپیلاسیون موم های طبیعی به کار گرفته می شوند. اما باز هم عده ای تمایل دارند تا با استفاده از نخ و موچین اصلاح و کار تمیز کردن ابروی آنها انجام شود، اما حقیقت این است که رفع موهای زائد به روش وکس کردن یا همان اپیلاسیون از نظر بهداشتی و  ایجاد پوستی لطیف و شاداب می تواند بهترین گزینه برای خانم ها باشد؛ زیرا انجام این روش در هر ماه تنها ۲۰ دقیقه طول می کشد. از طرفی به دلیل مصرف لوسیون های مخصوص برخلاف روش های دیگر اپیلاسیون درد کمتری حس می شود و از همه مهمتر اینکه سرعت رویش موهای زائد تا حد چشمگیری کاهش می یابد.

خدمات اصلاح و اپیلاسیون مهسا ممتاز

انواع اصلاح و اپیلاسیون

امروزه یک سالن آرایشی با تجربه باید بتواند خدمات مختلفی را در رابطه با اصلاح و اپیلاسیون مانند اصلاح ابرو با موچین، اصلاح صورت با بند، اصلاح خیس، اصلاح صورت با شمع، اپیلاسیون بدن با موم، اپیلاسیون بدن با وکس را در یک محیط کاملا بهداشتی با داشتن مجوز رسمی انجام دهد. در واقع سالن های آرایشی استاندارد  به منظور عملیات پس از اصلاح و اپیلاسیون باید دارای ژل های آنتی باکتریال و همچنین پودر بچه باشند تا در صورت هر نوع سوزش و سوختگی در اثر اپیلاسیون و اصلاح سریعا در نواحی خاص کارهای لازم را انجام دهند. یک آرایشگر با وجدان می بایست در مقابل هزینه هایی که از مشتریان دریافت می کند از پدهای مخصوص که ضد درد و ضد حساسیت هستند استفاده کند. موجود بودن حوله و ملحفه های یکبار مصرف از جمله خدمات ویژه یک آرایشگاه محسوب می شود.

خدمات اصلاح و اپیلاسیون مهسا ممتاز

بهترین اصلاح صورت و اپیلاسیون بدن

با توجه به اپیلاسیون های تخصصی معمولی و همچنین اپیلاسیون های پیشرفته با استفاده از ژل های ۱۰۰ درصد گیاهی این امکان فراهم آمده تا خانم ها بدون درد و با داشتن لطافت و شادابی پوست در محیط کاملا تمیز کاندید انجام دادن اصلاح و اپیلاسیون در هر زمانی از سال باشند. برخی از سالن ها کار اپیلاسیون را در کمترین زمان ممکن با کمترین درد ارائه می دهند و سعی کرده تا اپیلاسیون را همراه با موم های دائم و طبیعی به وسیله لوازمات یکبار مصرف برای وکس صورت انجام دهند. اما بسیاری از متقاضیان سوال دارند که استفاده از خدمات چنین آرایشگاه هایی از نظر قیمت و هزینه به چه صورتی هستند؟ باید گفت چنین سالن های آرایشی با داشتن نرخ های تعیین شده از طرف اتحادیه آرایش و پیرایش و همچنین بسته به ناحیه ای از بدن که مورد اصلاح و اپیلاسیون قرار می گیرد و همچنین انتخاب روش و چگونگی از بین بردن موهای زائد می تواند نقش مهمی در قیمت انجام این کار داشته باشد.

خدمات اصلاح و اپیلاسیون مهسا ممتاز

اپیلاسیون در بهترین آرایشگاه شهر

با توجه به روش های جدید اصلاح و اپیلاسیون و شناخت با کیفیت ترین مواد، بهترین روش اپیلاسیون های دائم و موقت با استفاده از موم های کاملا گیاهی اسپانیایی با کمترین عوارض پوستی در برخی از آرایشگاه های شهر صورت می گیرد. شما با استفاده از خدمات اپیلاسیون و اصلاح چنین سالن های آرایشی خواهید دید که پس از چند بار انجام دادن این عمل به طور کامل موهای بدن کمتر از هر زمان دیگری رشد دارند. این سالن های آرایشی، بهداشتی اپیلاسیون را سریع و بدون درد انجام می دهند و پوست لطیفی را پس از سوهان کشیدن به شما هدیه می دهند، موهای زیر پوستی و همچنین پوست های صدمه دیده را سوهان کشیده و از وجود هر گونه موی زائد پاکسازی می کنند. آرنج، زانو و همینطور پاشنه پا را با استفاده از مرغوب ترین مواد اسکراب یا همان لایه برداری کرده و از حالت کرختی خارج می کنند.

خدمات اصلاح و اپیلاسیون مهسا ممتاز

اپیلاسیون قسمت های مختلف بدن

امروزه با استفاده از مواد و روش های مختلف بدون درد و با بروز کمترین عوارض پوستی و وجود کادری مجرب و آموزش دیده در بیشتر سالن های آرایشی مانند آرایشگاه بزرگ مهسا ممتاز این امکان فراهم آمده تا خانم ها هر ناحیه ای از بدن خود را اپیلاسیون و پاکیزه کنند. به همین دلیل حذف موهای زائد در قسمت های خاص بدن مانند ناحیه تناسلی، اطراف سینه ها و همچنین زیر بغل ها به درستی مانند هر قسمت دیگری از بدن در این سالن انجام می گیرد.  البته چون پوست این نواحی از بدن، سلول های عصبی بیشتر و همینطور ظریف تر و تا حدودی حساس تر از دیگر قسمت های بدن هستند، بنابراین ممکن است خطر فولیکولیت یا همان التهاب روزنه رویش مو به وجود آید و باعث شود تا رشد مجدد موهای زائد در تعداد بیشتری اتفاق افتد پس اینکه از چه روشی و از چه موادی برای اپیلاسیون بدن استفاده می شود بسیار حائز اهمیت می باشد.

خدمات اصلاح و اپیلاسیون مهسا ممتاز

خدمات سالن آرایشی مهسا ممتاز

یک سالن آرایشی استاندارد با مدیریت خانم مهسا ممتاز  و با رعایت تمام قوانین بهداشتی و استفاده از مواد مرغوب و لوازمات یک بار مصرف می تواند بدون شک خدمات بالایی را به شما ارائه دهد. این آرایشگاه با داشتن تمام مجوزهای رسمی بهداشت و اصلاح و اپیلاسیون از موم و ظروف کاملا بهداشتی استفاده کرده و به طور ۱۰۰ درصد از بروز و انتقال ناراحتی های پوستی ویروسی و همچنین بیماری های قارچی مانند تبخال، زگیل و حتی زرد زخم در پوست افراد جلوگیری به عمل می آورد. یکی از مهمترین ویژگی های سالن مهسا ممتاز استفاده از کرم ها و لوسیون های مخصوص بعد از انجام اپیلاسیون می باشد تا بتوان رشد موهای زائد را تا شش ماه به تاخیر انداخت.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی