• ثابت محل کار : 02122793293
  • ثابت محل کار : 02122793259
  • همراه کاری : 09124040641
  • کاری : info@mahsamomtaz.com

خدمات احیا و صافی مو در سالن مهسا ممتاز

15 بهمن ، 1398
مهسا ممتاز
0 کامنت
تگ ها :

خدمات ویژه مو و صافی مو

یکی از خدمات ارائه شده در آرایشگاه ها در حال حاضر احیا و صافی مو می باشد به طوری که این خدمات به صورت ممتاز در آرایشگاه مهسا ممتاز صورت می ‌گیرد. توجه داشته باشید به طور کلی نکات مهمی در خصوص احیا مو و صافی مو وجود داشته که قبل از هر اقدامی بهتر است با آن آشنا شوید و برای این امر بهتر است در ادامه با ما همراه باشید.

اهمیت احیا مو و صافی

از آنجایی که زیبایی، آراستگی و مرتب بودن یکی از خواسته تمامی افراد می باشد که از ابتدا در خلقت انسان بوده است، پس در چند سال اخیر مشاهده شده که استفاده از روش های جدید در بهتر و زیباتر شدن و داشتن اندام و صورت زیبا بسیار رایج می باشد. مثلاً انواع جراحی های زیبایی، کاشت و کاور ناخن، پیکر تراشی و غیره جزو آن دسته از مواردی است که افراد جهت داشتن اندام و صورت زیبا از آن استفاده می کنند اما در کنار تمامی این موارد احیا و صافی مو نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا داشتن موهای صاف و زیبا و براق جزو خواسته افراد زیادی به خصوص خانم های جوان می باشد. داشتن موهای براق و زیبا جزو آن دسته از مواردی است که می تواند در زیبایی شما تاثیر زیادی داشته باشد. همانطور که می دانید امروزه روش های زیادی ابداع شده که استفاده از آن به سالم ماندن مو و جذابیت آن بسیار کمک می کند.

خدمات احیا و صافی مو مهسا ممتاز

کراتین احیا کننده مو

در بین روش های خدمات مو همانند احیا و صافی مو، کراتین کردن جزو آن دسته از مواردی است که برای بسیاری از افراد آشنا بوده و طرفداران زیادی برای ترمیم مو دارد. به طور کلی باید بدانید انواع کراتین مو ۲ نوع بوده که یکی از آنها کراتین احیا کننده مو و دیگری کراتین صافی می باشد. توجه داشته باشید کراتین احیا کننده مو به گونه ‌ای است که افراد در اثر عواملی مانند سوختگی ناشی از مواد شیمیایی همچون رنگ ها، موهایشان را از دست داده اند که در این صورت از کراتینه احیا کننده استفاده می شود تا موهایشان ترمیم و تقویت شود. البته قیکی از بهترین درمان موهای سوخته برای کوتاه کردن مو می باشد و پس از آن افراد می‌ توانند از کراتین احیا کننده استفاده کنند.

خدمات احیا و صافی مو مهسا ممتاز

کراتین احیا و صافی مو

و اما دیگر نوع کراتینه مو، کراتین صافی بوده که اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید موهای صاف و درخشان داشته باشید می ‌توانید به سراغ این روش بروید. به طور کلی می توان گفت کراتین های نوع اول صرفاً درمانی است و جنبه دیگری ندارد اما کراتینه برزیلی یا کراتینه صافی مو ماده ای بوده که از آن برای خوش حالت شدن و درخشان شدن مو استفاده می شود. افرادی که موهای مجعد دارند و تمایل دارند که مو های شان صاف شود باید از نوع دوم این کراتین استفاده کنند. اما اگر کسی نمی‌ خواهد حالت موهایش را از دست بدهد و تنها تمایل به احیا کردن مو هایش دارد طبیعتاً استفاده از نوع اول پیشنهاد می‌ شود زیرا مواد کراتینه احیا کننده مو چندان قدرت صافی ندارد و تنها می ‌تواند وزی مو را گرفته و موها را لخت کند.

خدمات احیا و صافی مو مهسا ممتاز

بوتاکس کردن مو

یکی دیگر از روش‌ های احیا و صافی مو استفاده از بوتاکس مو می باشد. شاید شنیدن نام بوتاکس شما را به یاد رفع چین و چروک پوست آورده اما لازم است بدانید این ماده احیا کننده استفاده دیگری هم دارد که برای مو می باشد. توجه داشته باشید از بوتاکس مو به عنوان یک احیا و صافی مو جهت بازسازی عمیق استفاده می شود، و اگر شما تنها می خواهید موهای خود را صاف کنید به هیچ عنوان این گزینه برای شما مناسب نیست و به طور کلی می توان گفت بوتاکس درجه بالاتری برای بازسازی و احیای مو نسبت به کراتینه دارد، در حالیکه آسیب و عوارض استفاده از آن کمتر از کراتین می باشد. استفاده از این روش برای تمامی موها چه موهایی نازک، ضخیم کم پشت و غیره مناسب بوده و همچنین برای درمان موخوره نیز مورد استفاده قرار می گیرد و باید بدانید روش بوتاکس مو بسیار آسان تر از کراتینه مو می باشد.

خدمات احیا و صافی مو مهسا ممتاز

ویتامینه مو

و اما آخرین روش برای احیا و صافی مو استفاده از ویتامینه های مو می باشد به طوری که در این روش شما می توانید قسمت ‌های آسیب دیده مو را به صورت موقتی ترمیم کرده و البته به طور کلی موهای خود را تقویت کنید. این روش موجب نرم شدن موها و حفاظت آن از الکتریسیته می شود. از طرفی اگر به دنبال موهای درخشند و شفاف هستید این روش مناسب خواهد بود‌ فرم داده مو از دیگر خاصیت های ویتامینه کردن می باشد و توجه داشته باشید که با این روش مقاومت مو ها در برابر شرایط نامساعد محیطی نیز بالا می رود. به طور کلی انواع ویتامینه ها شامل ویتامینه مو های خشک، ویتامینه مو های چرب و ویتامینه رفع موخوره می شود.

خدمات احیا و صافی مو مهسا ممتاز

نکات مهم در احیا و صافی مو

و اما با توجه به آنچه در خصوص احیا و صافی مو گفته شد و روش‌ های مختلفی برای این امر وجود دارد که طبیعتاً در هنگامی که شما قصد احیا و صافی داشته باشید باید حتماً این امر را با متخصیص در میان بگذارید و بگویید که هدف اصلی شما صاف‌ کردن ‌مو نمی باشد تا نتایج کاربردی تر حاصل شود. همچنین در این خصوص باید توجه داشته باشید که حتماً جهت احیا مو از سالن و آرایشگری کمک بگیرید که سلامتی شما اهمیت زیادی می دهد زیرا استفاده از مواد نامطلوب و غیر بهداشتی در آرایشگاه های نامعتبر ن تنها موجب تقویت موی شما نمی شود بلکه می تواند آسیب های جدی نیز وارد کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی