• ثابت محل کار : 02122793293
  • ثابت محل کار : 02122793259
  • همراه کاری : 09124040641
  • کاری : info@mahsamomtaz.com

خدمات ابرو و مژه در سالن مهسا ممتاز

15 بهمن ، 1398
مهسا ممتاز
0 کامنت
تگ ها :

خدمات ویژه ابرو و مژه

مژه های حالت دار و البته بلند می تواند زیبایی هر چشمی را دو چندان کند، به همین دلیل بیشتر خانم ها  با استفاده از خدمات ابرو و مژه در برخی سالن های مجهز علاقه زیادی به کاشت مژه و همچنین اکستنشن ابرو پیدا کرده اند. پس برای اینکه مژه های خوش فرم و بلندی داشته باشید با استفاده از روش های مختلفی مانند کاشت مژه مصنوعی و یا اکستنشن مژه می توانید برای مدت مشخصی مژه های جذابی را روی چشمان خود داشته باشید. میکروبلیدینگ روش جدیدی است که ابروها را به حالت هالیوودی کرده و شما را از کشیدن ریمل و یا مداد بر روی ابرو بی نیاز می کند.

کاشت مژه مصنوعی

امروزه برخی از سالن های آرایشی این توانایی را دارند تا خدماتی نظیر کاشت مژه، لیفت مژه و همچنین لمینت مژه را با بالاترین کیفیت ارائه دهند. چنین مژه هایی کاملا مصنوعی هستند، با استفاده از موادی درجه یک ساخته شده و هیچ آسیبی را به سلامت چشم وارد نمی کنند. جنس مژه ها بدون ایجاد حساسیت در نظر گرفته شده و در محیطی کاملا بهداشتی با مهارت کامل تعدادی مژه بر روی مژه های خود فرد گذاشته می شود. بنابراین خانم هایی که تقاضا دارند همیشه چشمانی آرایش کرده داشته باشند می توانند با کاشت مژه به خواسته خود برسند.

خدمات ابرو و مژه صورت و مو کوتاهی رنگ مو اکستنشن مهسا ممتاز

مرغوب ترین اکستنشن مژه

در اکستنشن مژه، موهای نازکی از جنس موی سمور، موی انسان و یا حتی ابریشم به اندازه مژه به صورت تارهای جدا از هم روی هر یک از مژه های شخص چسبانده می شود به این منظور که مژه فرد پر حجم تر و بلندتر شده و جلوه زیباتری داشته باشد. دقیقا با انجام اکستنشن مژه به نظر می آید که چشم ها همیشه ریمل کشیده هستند. در گذشته خانم ها سعی می کردند این زیبایی را با چسباندن مژه های مصنوعی بر روی پلک بالا به دست آورند که این کار یکبار مصرف بوده و فرد بر روی پلک خود احساس سنگینی داشت. اما امروزه با شیوه اکستنشن مژه این کار با چسب های کاملا بهداشتی و چسباندن طولانی مدت مژه ها انجام می شود. البته توجه داشته باشید کاشت مژه به صورت موقت و دائم به مدت ۲ تا ۶ هفته ارائه می شود. اکتنشن مژه همانند کاشت مژه از خدمات مژه به شمار می رود که تحولی عظیم در آرایش و چهره آرایی ایجاد کرده است.

خدمات ابرو و مژه صورت و مو کوتاهی رنگ مو اکستنشن مهسا ممتاز

اصلاح ابرو در بهترین سالن

مدل ابروها و قرینه بودن آنها نقش مهمی در زیبایی هر چهره ای دارد به همین دلیل اکثر خانم ها روی حالت ابروهای خود بسیار حساسیت نشان می دهند و سعی می کنند از خدمات ابرو و مژه آرایشگران باتجربه استفاده کنند. امروزه با ازدیاد سالن های آرایشی، پیدا کردن بهترین سالن با ارائه دادن فوق العاده ترین خدمات ابرو و مژه که بتوانند مطابق با سلیقه مشتریان فرم و حالت زیبایی را به ابروها بدهند کار بسیار مشکلی به حساب می آید، از طرفی متقاضیان خدمات ابرو و مژه و همچنین کارهای دیگر زیبایی مانند اصلاح صورت، مو کوتاهی، رنگ و مش، اکستنشن و غیره انتظار دارند تا انجام این کارها به صورت کاملا بهداشتی با رعایت سلامت جسمی صورت بگیرد. پس به شما توصیه می شود در انتخاب آرایشگاه خود دقت لازم را به کار بگیرید.

خدمات ابرو و مژه صورت و مو کوتاهی رنگ مو اکستنشن مهسا ممتاز

میکروبلیدینگ و انواع تاتو

میکروبلیدینگ به وسیله فیبروز از جمله روش هایی می باشد که آرایشگر های ماهر به منظور ارائه دادن خدمات ابرو و مژه  توسط یک دستگاه برقی همراه با سوزن های یکبار مصرف سعی کرده با قاب انداختن و هاشور زدن در اطراف ابرو و یا نواحی خالی ابرو حالتی زیبا و جذاب را به ابروها داده و شکل کاملا طبیعی به ابروها بدهند. این روش در بین خانم ها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است اما توجه داشته باشید که تنها انجام این کار توسط افراد متخصص به صورت کاملا بهداشتی صورت بگیرد زیرا استفاده از سوزن های آلوده می تواند به راحتی ویروس HIV را در بین خانم ها منتشر کند. خوب است بدانید لمینت و لیفت از دیگر روش های پرطرفداری است که ابروها را به بالا کشیده و آنها را پر پشت تر و خوش فرم تر می کنند. در انجام چنین روشی ابروها به شکل هالیوودی در آمده و خانم ها دائم مجبور به مداد کشیدن و یا ریمل زدن ابرو ها نیستند. البته توجه داشته باشید این روش کاملا ارگانیک است و باعث تقویت ابرو ها می شود.

خدمات ابرو و مژه صورت و مو کوتاهی رنگ مو اکستنشن مهسا ممتاز

ارائه خدمات ابرو و مژه در بهترین آرایشگاه

امروزه با توجه به خدمات مختلف سالن های آرایشی، بسیاری از خانم ها برای استفاده از خدمات ابرو و مژه و همینطور دیگر کارهای لازم آرایشی و بهداشتی به دنبال سالن هایی هستند که خدمات VIP را در اختیار مشتریان قرار دهند و انتظار دارند با پرداخت هزینه هایی کارهای مربوط به میکاپ و شینیون، پاکسازی پوست، خدمات ناخن، رنگ مو و هایلایت، اکستنشن مو و همچنین اکستنشن مژه و ابرو، صافی دائمی و کراتینه، گریم، کوتاهی مو و بسیاری موارد دیگر به بهترین شکل انجام شده و خواسته آنها با بالاترین کیفیت انجام شود. بنابراین در بین تعداد بیشماری سالن های آرایشی ما به شما سالن زیبایی مهسا ممتاز را توصیه می کنیم.

خدمات ابرو و مژه صورت و مو کوتاهی رنگ مو اکستنشن مهسا ممتاز

خدمات ابرو و مژه در سالن مهسا ممتاز

سالن زیبایی مهسا ممتاز یکی از باسابقه ترین و البته مجلل ترین سالن های زیبایی می باشد که خدمات حرفه ای خود را به صورت سه پکیج ارائه می دهد. پکیج اول مربوط به خدمات ویژه و لاکچری است و پکیج های دو و سه به ترتیب ساده تر و ارزان تر می باشند. این سالن با داشتن کادری مجرب و جوان در خصوص خدمات ابرو و مژه قادر است تا بنا به خواسته شما کاشت مژه به صورت سه بعدی، اکستنشن مژه و ابرو، لیفت و لمینت مژه و ابرو و کارهای دیگری نظیر اصلاح صورت و اپیلاسیون بدن، کوتاهی مو، رنگ و هایلایت، کاشت ناخن و هر نوع خواسته دیگری را با بالاترین کیفیت، جدیدترین متد و مناسب ترین قیمت انجام دهد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی