• ثابت محل کار : 02122793293
 • ثابت محل کار : 02122793259
 • همراه کاری : 09124040641
 • کاری : info@mahsamomtaz.com

با انتخاب سالن زیبایی مهسا ممتاز در روز عروسی خود بدرخشید

14 بهمن ، 1398
مهسا ممتاز
0 کامنت
تگ ها :

امروزه در هر کوچه و خیابانی چندین سالن آرایش زنانه وجود دارد که خدمات آرایشی مختلفی را ارائه می دهند. اما آرایش عروس کاری تخصصی است و خیلی از این آرایشگاه ها نمی توانند این کار را به صورت تخصص انجام دهند. سالن مهسا ممتاز، یکی از سالن های بسیار با سابقه و خوشنام در تهران است که بهترین و به روز ترین خدمات آرایش و شینیون عروس را برای عروس خانم های خوش سلیقه ارائه می نماید.

درباره سالن مهسا ممتاز

انتخاب یک آرایشگر حرفه ای برای روز عروسی یکی از مهمترین کارهایی است که عروس خانم ها باید پیش از مراسم عروسی این کار را به درستی انتخاب کنند. اما متاسفانه بسیاری از افراد انتخاب اشتباهی می کنند که باعث می شود خاطره روز عروسی برای عروس خیلی تلخ باشد. سالن مهسا ممتاز یکی از سالن های شماره یک و معروف در شمال تهران است که برای افراد فعال در زمینه آرایش، نامی شناخته شده است. سالن مهسا ممتاز، بیش از 15 سال سابقه دارد و انواع خدمات تخصصی همچون شینیون و آرایش عروس را با کادری مجرب انجام می دهد. شما می توانید جدیدترین و متفاوت ترین سبک های آرایش و شینیون را تنها در سالن مهسا ممتاز مشاهده نمایید. انواع پکیج های متفاوت و VIP برای عروس خانم ها، استفاده از بهترین مواد آرایشی از برندهای معروف دنیا، استفاده از میکاپ آرتیست های مجرب و باتجربه، انجام حرفه ای ترین خدمات آرایشی، و زمانبندی بسیار خوب برای ورود و خروج به موقع عروس خانم ها، تنها گوشه ای از خدماتی است که سالن خانم ممتاز برای شما عروس خانم های زیبا، ارائه می نماید.

دلایل انتخاب سالن مهسا ممتاز

دلایل بسیاری وجود دارد که افراد، سالن خانم ممتاز را برای بهترین روز زندگی خود انتخاب می کنند.

 • یکی از ویژگی های بسیار متمایز و منحصر به فرد سالن خانم ممتاز این است که چند میکاپ آرتیست با سبک های کاری متفاوت در این سالن مشغول به کار هستند و عروس خانم های عزیز می توانند با توجه به سبک مورد نظر، یکی از این میکاپ آرتیست ها را انتخاب کنند.
 • پرسنل سالن خانم ممتاز همگی در همه لاین ها بسیار خوشنام و باتجربه هستند و از همه مهمتر اینکه بسیار خوش برخورد هستند و با مراجعین خود بسیار با احترام رفتار می کنند.
 • به سلیقه عروس خانم ها در همه مراحل شینیون و آرایش، احترام گذاشته می شود و کارها مطابق با سلیقه عروس خانم ها انجام می شود.
 • برای شینیون و آرایش عروس از مواد درجه یک و برندهای جهانی استفاده می شود که این مسئله سبب می شود تا آرایش عروس خانم ها بسیار باکیفیت و ماندگار باشد.
 • همه خدمات عروس در سالن خانم ممتاز با بهترین کیفیت انجام می شود.
 • ورود و خروج عروس خانم ها بسیار منظم است و از لحاظ هماهنگی و برنامه ریزی، این سالن حرف اول را می زند.
 • محیط سالن به گونه ای است که شلوغ نیست و باعث آرامش خاطر عروس خانم می شود و از استرس های روز عروسی به خوبی می کاهد.
 • پکیج های متفاوتی برای عروس خانم ها در نظر گرفته شده است که عروس خانم ها می توانند با توجه به محدودیت های مالی و سلیقه خود، بهترین پکیج را برای روز عروسی خود انتخاب کنند.
 • عروس خانم ها پیش از انتخاب سالن خانم ممتاز می توانند در روزهای بازدید عروس در سالن حضور پیدا کنند تا از نزدیک عروس خانم ها را مشاهده کرده و با سبک کاری سالن بیشتر آشنا شوند.
 • خدماتی که در این سالن ارائه می شود، همگی بسیار حرفه ای و متفاوت هستند و شما نمی توانید نمونه این کارها را در سالن های دیگر مشاهده نمایید.
 • برای میکاپ و شینیون عروس از جدیدترین مدل های روز دنیا استفاده می شود.
 • سبک های بسیاری برای شینیون و میکاپ عروس در سالن ارائه می شود که عروس خانم ها می توانند با توجه به سلیقه خود از بهترین سبک استفاده کنند.

شینیون عروس در سالن خانم ممتاز

در سالن زیبایی مهسا ممتاز، خدمات بسیاری برای عروس خانم ها ارائه می شود که مهمترین آنها، همان شینیون عروس است. انواع سبک های گوناگون شینیون همچون خطی، اروپایی، کلاسیک،مواج، کوتاه، بسته و باز در این سالن و توسط بهترین شینیون کارها برای عروس خانم ها انجام می شود. در انتخاب مدل شینیون مو برای عروس، شینیون کارها با توجه به تجربه کاری خود، از بهترین مدل متناسب با نوع آرایش و چهره عروس خانم استفاده می کنند تا عروس خانم در مهمترین روز زندگیش بدرخشد.

میکاپ عروس در سالن خانم ممتاز

میکاپ عروس، مهمترین چیزی است که در روز عروسی به چشم می آید و می تواند عروس را زیباتر و فریبنده تر نماید. در سالن آرایشی مهسا ممتاز، انواع سبک های آرایشی عربی، اروپایی، هالیوودی، کلاسیک و لایت ارائه می شود که همانگونه که گفته شد، برای هر سبک آرایشی در این سالن از یک میکاپ آرتیست حرفه ای استفاده شده است. برای آرایش عروس خانم ها از بهترین مواد آرایشی استفاده می شود که سبب می شود علاوه بر طبیعی نشان دادند چهره، ماندگاری آرایش نیز بسیار بیشتر شود. میکاپ آرتیست های سالن خانم ممتاز، از بهترین میکاپ آرتیست های ایران هستند که می توانند با توجه به چهره و اجزای صورت عروس خانم، بهترین و مناسب ترین آرایش را برای عروس انتخاب کرده و پیاده نماید.

هزینه آرایش و شینیون عروس در سالن خانم ممتاز

هزینه آرایش عروسی یکی از عمده ترین بخش های هزینه های عروسی است که عروس خانم ها در رابطه با آن بسیار نگران هستند و دوست دارند با کمترین هزینه، بهترین آرایش و شینیون را داشته باشند. در سالن خانم مهسا ممتاز، پکیج های متفاوتی ارائه می شود که عروس خانم ها می توانند با توجه به وضعیت مالی خود، بهترین پکیج را انتخاب کنند. برای اطلاع یافتن از هزینه های میکاپ و شینیون عروس در سالن خانم ممتاز می توانید پس از مشاوره و تماس با سالن، از هزینه ها اطلاع پیدا کنید.

راه های ارتباطی با سالن خانم ممتاز

برای ارتباط برقرار کردن با سالن خانم مهسا ممتاز، می توانید به صورت حضوری به آرایشگاه مراجعه کنید تا همکاران ما بتوانند بهتر به شما کمک کنند. البته برای خانم هایی که نمی توانند به صورت حضوری به سالن مراجعه کنند، راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد. شما می توانید از طریق وب سایت و صفحه اینستاگرام سالن، با همکاران ما در ارتباط باشند و نمونه کارهای همکاران را نیز راحت تر مشاهده کنند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی