• ثابت محل کار : 02122793293
  • ثابت محل کار : 02122793259
  • همراه کاری : 09124040641
  • کاری : info@mahsamomtaz.com

پارافین تراپی

09 مهر ، 1398
مهسا ممتاز
0 کامنت
تگ ها :
پارافین همان ماده بی رنگ،جامد وسفیدی است که ازهیدرو کربن اشباع شده ساخته میشود.پارافین نوعی نرم کننده طبیعی است وبه نرمی و انعطاف پذیر شدن پوست کمک میکند.از پارافین تراپی معمولا برای بهبود وضغیت ده پوست دست و پا استفاده میشود.استفاده ازآن برای پوست باعث ایجاد رطوبت میشودواین رطوبت ایجادشده در پوست حفظ میشودهمچنین در بازکردن منافذ پوستی و از بین بردن سلول های مرده هم نقش مهمی ایفا میکند.پوست را شادابتر ویک دست تر نشان میدهد.

آموزش تخصصی ناخن لاین پودر

1-شناخت اصولی ابزار ناخن 
2-زیرسازی اصولی بدون آسیب رساندن به ناخن 
3-استفاده صحیح از تیپ و فرمر
4-مانیکور کلاسیک و آپارات 
5-مواد گذاری وان بال واستفاده از قلم اشکی
6-دورگیری صحیح 
7-انواع شیپ های ناخن 
8-طریقه سوهان کشی
9-انواع کاشت گریم(فول گلس،استند گلس،بیبی بومر،ماربل)
10-ترمیم سریع واصولی

انواع روش کاشت ناخن 
ناخن ها را میتوان به سه گروه تقسیم کرد:
1-ناخنهایی از جنس پلاستیک که درفروشگاه های لوازم آرایشی وداروخانه ها عرضه میشود ومیتواند فرد درمنزل بچسباند و یا جدا نماید(ناخن مصنوعی)
2-کاشت به روش ژل های UV که درحال حاضریکی از پرطرفدارترین وبی عارضه ترین روش درعرصه ناخن است(سیستم ژل،کاشت ژل)
3-پودرهای کاشت ناخن که روی ناخن طبیعی قرار میگیرد اکرولیک نام دارد وباید در سالن ها به دست متخصصین انجام شود( ناخن پودری)

خانم ها به دلایل مختلف کاشت ناخن را انجام میدهند؛برخی صرفا برای زیبایی برخی دیگر به دلیل مشکلات ناخن،به طور مثال برای پوشاندن ناخن هایی که رنگ و روی زیبایی ندارند.
استفاده از این ناخن ها برای افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند ویا ناخن های آنها بسیار شکننده وضعیف است بسیار مناسب میباشد.ناخنهای مصنوعی دراندازه های مختلف ورنگ های طبیعی و متنوع دربازار موجود میباشد.
برای عمل کاشت ناخن میبایست موارد زیادی را رعایت کرد،ابزاروموادکاشت ناخن را شناخت ودرآخرتصمیم نهایی برای انجام کار،حتما باید زیر نظر کارشناس ومتخصص این کار انجام شود.

پدیکور چیست؟
به عمل سوهان کردن و زدودن وگرفتن گوشت های اضافه ی دور ناخن های پا به طوری که به بافت های اطراف ناخن آسیبی وارد نشود پدیکور گفته میشود.
پدیکور:پاهایی زیبا و بدون خستگی 
با پدیکور گوشت های اضافه دور ناخن پا گرفته میشود و پوسته های اضافه کف پا که باعث آزار بسیاری از خانم ها میشود گرفته خواهد  شد بااینکار از ترک خوردن پاشنه پا جلوگیری به عمل آمده و در نهایت پاهایی زیبا و تمیز خواهید داشت. 

مانیکور چیست؟
به عمل سوهان کردن و زدودن وگرفتن گوشت های اضافه ی دور ناخن های دست به طوری که به بافت های اطراف ناخن آسیبی وارد نشود مانیکور گفته میشود.
دستانی زیبا وناخن های مرتب
با مانیکور گوشت های اضافه دور ناخن دست کاملاً گرفته شده زردی های صدف ناخن و شیارهای آن با سوهان کشیدن از بین رفته و با مواد مخصوص پولیش داده شده وبراق میگردد.بهتراز همه این است که با مانیکور به رشد،زیبایی و یزرگی صدف ناخن خود کمک کرده ودر نهایت اخن هایی تمیز و فوق العاده زیبا خواهید داشت. به نظر شما این زیبایی برازنده یک خانم نیست؟؟؟

آموزش پدیکوراز مبتدی تاحرفه ایی
1-هرگونه لاک یا مواد اضافه را از روی ناخن های پا،پاک کرده وناخن هارا با ناخن گیرمرتب و صاف میکنیم وسوهان میکشیم.
2-یک ظرف یا یک لگن را با آب کمی داغ پر میکنیم و مقداری نمک(یک فنجان) چند قطره روغن رزماری اضافه نموده.
3-درجایی مناسب نشسته وپاهارا در محتوی آب گرم خیس میکنیم.
4-یک اسکراب پا به تمام سطوح روی پا و ساق پا میزنیم.
(اسکراب یک نوع لایه بردار است که برای درخشان وشفاف شدن پوست میباشد که ترکیبی از مواد مختلف با دانه های ریز و گرانول هایی زبربرای ازبین بردن اضافات پوستی که به راحتی از پوست جدا شودمورداستفاده قرارمیگیردمانند:سفیدآب قدیم)
5-سوهان ویا سنگ پاکردن باید در همان آب انجام شده بیشتر در نواحی سفت شده مانند:پاشنه پا.
6-پاهارا آب کشی کرده،سلول های مرده را شسته و پاهارابایک حوله خشک مینماییم.
7-از یک لوسیون یا مرطوب کننده قوی برای ماساژپاها استفاده کرده تا خون به راحتی جریان پیدا کند.
8-از یک جدا کننده انگشت استفاده کرده بین انگشتان پا قرار میدهیم،سپس براق کننده را روی همه ناخن های پا میکشیم.
9-دولایه از رنگ لاک موردنظرروی ناخن ها میزنیم وبرای اینکه لاک از روی ناخن کنده وجدا نشود یک لایه براق کننده روی آن میزنیم.

راه هایی برای ماندگاری پدیکور
1-به ناخن هایتان، بیشترآب رسانی کنید.
کوتیکول،روغنی است که پوست اطراف ناخن هارا هیدراته میکند و باعث سلامت ناخن میشودچرا که لاک به ناخن های خشک و شکننده به راحتی نمیچسبد مرطوب نگه داشتن ناخن ها باعث میشود که کمتر پوسته پوسته شود.
قبل از لاک زدن از یک روغن کوتیکول استفاده کرده که رطوبت بیشتری جذب نماید همیشه برای زیباتر کردن انگشتانتان روزانه با مقداری روغن آنهارا ماساژ دهید.
2-از فرمول هایی که سریع خشک میشوند استفاده نکنید.
صبر و شکیبایی در پدیکور یک آیتم مهم به شمار میرود.
لاک هایی که علامت خشک شدن سریع دارند شاید مفید به نظرآیند اما اغلب قبل از چسبیدن به ناخن خشک میشوند بنابراین راحتتر پوسته پوسته میشوند.
اگر در منزل هستید وزمان خشک شدن برای لاک را دارید 20 دقیقه صبوری کنید.اگر وقت ندارید به مدت 3 تا 5 دقیقه  ناخن هارا در کاسه یخ فرو برید چون سرما چسبندگی را زیاد میکند،همچنین میتوان روی ناخن ها اسپری پخت و پز بزنید.
3-درسالن از لاک خودتان اسفاده کنید.
تنوع و رنگارنگی لاک ها در سالن های آرایشی بسیار جذاب است ولی با درنظر گرفتن بهداشت فردی بهتر است از لاک شخصی استفاده شود.


کاشت ناخن قالبی برای چه کسانی مناسب نیست؟
این روش به افرادی که ناخن های پراکنده و یک شکل ندارند اصلاً توصیه نمیشود زیرا که باید تمامی ناخن های دو دست به یک شکل باشند و به دلیل ضخیم بودن این نوع ناخن کار از حالت طبیعی خود خارج میشود.کاشت ناخن های قالبی را میتوان وی انگشتان استاندارد کار کرد.
نکته:احتمال هوا گرفتن کاشت ناخن قالبی بیشتر است،ماندگاری کمتری دارد و در مقایسه با انواع کاشت ناخن مواد بیشتری مصرف میگردد.
ژلیش ناخن چیست؟
بعد از لیفت مژه و اکستنش وکاشت ناخن یکی از جذاب ترین و دوست داشتنی ترین روش درطراحی استایل بانوان خوشتیپ،ژلیش ناخن است.
ژلیش همان لاک کلاسیک است که با اکریلیک ژل مانند مخلوط شده لاک موقتی را به وجود آورده که گاهاً دوام وکارایی بیشتری از لاک دائمی دارد.
نام برند محصول لاک ژلGEL POLISH  بوده ولی عموماً آن را ژلیش میخوانند.
لاک ژل ها معمولاً طی سه مرحله روی ناخن انجام میشوند.
1-ژل بیست    2- ژل رنگی      3-تاپ ژل 
از لاک ژل معمولاً برای ناخن های طبیعی استفاده میشود ولی امروزه روی کاشت ناخن قابل استفاده میباشد.
در هرحال دوستان عزیز
به طور کلی کاشت ناخن تا حد امکان توصیه نمیشود مگر در موارد خاص مانند کسانی که ناخن هایشان به طور ژنتیک دارای عیب و مشکل بوده وظاهر خوبی ندارند،اینکار هم به صورت مقطعی با رعایت نکات ایمنی انجام پذیر میباشد
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی